Pavel Flieger Inteligentní domy Kladno
Ikona Facebook
Loxone silver partner
menu

Služby

Nabízíme kompletní servis Loxone pro domácnosti. Na základě konzultace vypracujeme návrh a projektovou dokumentaci. Veškerou elektroinstalaci pak nainstalujeme, naprogramujeme a otestujeme pro vaše plné pohodlí. Vy si pak můžete vychutnávat veškeré přednosti chytré domácnosti, která se o vše postará sama.

Jak to tedy funguje?

1. Projekt

Připravíme projekt na míru vašim potřebám a představám. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s instalacemi a potřebami inteligentní domácnosti vám můžeme nabídnout odborné poradenství a doporučit vám vhodné postupy a technologie.

Před samotnou stavbou(realizací) a instalací je potřeba vše dopředu promyslet. S tím vám poradíme a doporučíme vhodné postupy.  Samozřejmostí je i seznámení s novými technologiemi, které neustále sledujeme.

2. Instalace

Provádíme kompletní instalace a integrace technologií chytrého domu, od zapojení komponentů Loxone až po integraci technologií domu.

Součástí je samozřejmě i klasická elektroinstalace s tím spojená. Komunikujeme i s dodavateli technologií, aby instalace proběhla co nejsnadněji a společně systémy odlaďujeme, aby mohl být zákazník naprosto spokojený.

3. Konfigurace

Potřebujete systém naprogramovat nebo jen přidat některé nové funkce? S námi to není žádný problém. Od drobných úprav až po kompletní konfigurace systému domu.

4. Servis

Zajištujeme servis a údržbu instalací, rozšiřování již nainstalovaných systémů a předělávání stávajících instalací.

O co všechno se vám Loxone postará?

 

Osvětlení

Inteligentní ovládání osvětlení nahradí zástupy tlačítek a ovladačů, zajistí správnou atmosféru jedním stiskem nebo automaticky rozsvítí a zhasne třeba celý dům najednou.

 

Stínění

Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění využijete s Loxone na maximum. Získáte spolehlivou ochranu proti horku v létě, v zimě teplo zdarma a v noci soukromí.

 

Topení a klimatizace

Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou.

Multiroom Audio

Loxone vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

Získejte přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Zabezpečení

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístupový systém

Vyberte si řešení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. To vše pro vás udělá Loxone, a ještě zajistí bezpečí dětí.

Příklady použití systému Loxone